Zalévejte

Zalévání je to hlavní, takže budeme velmi rádi, i pokud zůstanete jen u tohoto bodu. Jen se nestyďte zalévat před co nejvíc lidmi, ať je také inspirujete.

Přichystejte

Přichystejte zalévací místa. Aby bylo možné stromy efektivně zalévat a voda se hned nevypařila, je potřeba vykopat nebo vyvrtat zalévací místa a nasypat do nich dřevní štěpku. Zalévací místo by mělo být u kraje koruny a mělo by pojmout tak 3l vody. Nemělo by být hlubší, než 20cm, aby se nepoškodily kořeny.

Inspirujte

Inspirujte sousedy a kolegy pomocí letáků

Vytiskněte si letáky a umístěte je na vhodná místa v okolí. Ideální jsou vstupní dveře bytových domů, nástěnky ve firmách, na úřadech a ve školách.

Značkování

Označte nachystané stromy a zalévací místa

Vytiskněte si logo Zalejme.cz a zalaminujte ho. Ty potom jednoduše připevníte připínáčkm na nějakou tyčku a zapíchnete do zalévacího místa.

Propagace

Pomozte nám s propagací na sociálních sítích a baví vás sociální sítě? Budeme moc rádi, pokud nám pomůžete starat se rostoucí komunitu lidí, kteří projekt podporují. Sdílením novinek, odpovídáním na komentáře, atd.

Média

Pomozte nám propagací v médiích

Pracujete v rádiu, novinách či televizi? Můžete se o projektu zmínit v obecních novinách? Zajímaly by Vás novinky a reakce na projekt? Budeme rádi, pokud nám pomůžete projekt zviditelnit.

Marketing

Pracujete nebo se zajímáte o marketing? Máte možnost tisku, tvoříte reklamní předměty, trička, propisky. Budeme rádi, pokud nám pomůžete projekt zviditelnit.

Zalejme.cz ve Vašem městě

Máte zájem rozjet Zalejme.cz ve Vašem městě, čtvrti nebo obci? Napište nám a my Vám s tím pomůžeme.

Zalejme.cz ve Vaší škole

Jste učitel/učitelka, student/studentka a máte zájem rozvinout myšlenky Zalejme.cz ve Vaší škole a ve výuce? Ozvěte se, máme nápady a rádi je rozvineme.

Programování

Jste programátor nebo student se zkušenostmi z tvorby webových a databázových aplikací? Rádi byste se zapojili a pomohli vyladit aplikaci pro zalévání stromů. #Python #Flask #Firebase #Google Cloud

Testujte

Testuje aplikaci a dejte nám vědět

Potřebujeme spoustu aktivních uživatelů, kteří aplikaci budou používat a tím odhalit každou skrytou chybu. Čeká nás spousta práce na vývoji, testování a rozšiřování aplikace

Nápady s webem

Máte nápad, jak zlepšit náš web? sem s ním!